Show more

Nowy republikański gubernator stanu Wirginia, który nieoczekiwanie pokonał kandydata Partii Demokratycznej na to stanowisko, opowiada się za prawną ochroną życia.
- Jako następny gubernator Wirginii z dumą będę bronił nienarodzonych i ich matek. Wierzę, że życie zaczyna się w momencie poczęcia. Moje poglądy kształtuje nie tylko moja wiara, ale także nauka” – stwierdził.

dorzeczy.pl/swiat/221284/guber

Pomóż nam zamknąć mafię aborcyjną za kratkami. Pomóż nam skończyć z biznesem śmierci, który zabija około 30 tysięcy dzieci rocznie. Pomóż nam skończyć z nielegalną aborcją w Polsce. Przekonajmy Prokuraturę do działania.

stronazycia.pl/stop-przestepcz

Co czuje mama, pod której sercem rozwija się nowe życie, ale ona z tego życia rezygnuje? Opowiedziała o tym pani Aneta, która trzykrotnie dokonała aborcji.

salvenet.pl/zabilam-trojke-swo

Całą Polskę poruszyła tragedia w Pszczynie - śmierć młodej kobiety w ciąży na skutek wstrząsu septycznego. Niestety, wiele nieprawdy pojawiło się w mediach w kontekście tej sprawy.

gosc.pl/doc/7200984.Tragedia-w

"Hospicjum dla dzieci to nie umieralnia. Walczymy z tym przekonaniem od lat. Pracują tu żywi ludzie. Adresatami naszych usług są żywi ludzie. Nie jesteśmy oderwani od życia, żyjemy pełnią życia. Wszyscy boją się słowa hospicjum" – mówi w rozmowie z naszą dziennikarką Urszulą Gwiazdą, doktor Krzysztof Nawrocki dyrektor medyczny Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie.

rmf24.pl/fakty/polska/news-krz

17-latka z indyjskiego stanu Kerala próbowała ukryć przed rodziną swoją ciążę. Tuż przed porodem zamknęła się w swoim pokoju, gdzie miała uczestniczyć w lekcjach online. Tymczasem rodziła przy pomocy poradników na YouTubie.

tvp.info/56695809/indie-nastol

30% białych w USA kłamie na temat swojej rasy na podaniu o stypendium, czy przyjęcie na studia. Wiekszośc podaje się za Indian.

thehill.com/changing-america/e

„Nie rezygnujcie z posiadania dzieci w obawie, że nie zdołacie ich wychować i przygotować do radzenia sobie z wyzwaniami i odpowiedzialnością za własne życie" – apeluje papież w kolejnym z serii krótkich filmów z okazji Roku Rodziny Amoris Laetitia.

idziemy.pl/spoleczenstwo/franc

Amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) zatwierdziła w piątek awaryjne stosowanie szczepionki przeciwko Covid-19 firm Pfizer i BioNTech u dzieci w wieku 5-11 lat. To pierwsza szczepionka przeciw Covid-19, która będzie dostępna dla dzieci w USA.

rmf24.pl/raporty/raport-progra

W Berlinie przekazywano dzieci pod opiekę mężczyzn pedofilów, z założeniem, że będą idealnymi przybranymi rodzicami zastępczymi. Pedofilia dotowana z publicznych pieniędzy trwała przez dziesięciolecia.

niedziela.pl/artykul/148599/nd

Zalegalizowanie we Włoszech eutanazji byłoby końcem naszej cywilizacji – twierdzi znana francuska onkolog, Sylvie Menard, która przez lata była propagatorką prawa do śmierci. Zmieniła ona zupełnie zdanie po tym, jak sama zachorowała na poważną chorobę nowotworową. Nie dawano jej szans na przeżycie – wtedy odkryła moc opieki paliatywnej.

hli.org.pl/pl/newsy/6701-sylvi

Kilka lat temu pojawiła się sensacyjna wiadomość, że w krypcie katedry we włoskim mieście Reggio Emilia odkryto i przebadano szczątki – relikwie męczenników sprzed 1700 lat. Znalezisko zostało poddane badaniom naukowym i daje podstawę do przypuszczenia, że są to autentyczne szczątki męczenników z III wieku, świętych Darii i Chryzanta, patronów miasta.

deon.pl/wiara/swieci-daria-i-c

2 listopada br. setne urodziny będzie obchodziła dr Wanda Półtawska, przez szereg lat blisko współpracująca z ks. Karolem Wojtyłą, biskupem i papieżem – św. Janem Pawłem II. Mszy św. z tej okazji 3 listopada o godz. 11.00 w Bazylice Mariackiej w Krakowie będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski.

gosc.pl/doc/7188163.2-listopad

Czterech mężczyzn oskarżonych było o to, że podczas zeszłorocznego Strajku Kobiet w Białej Podlaskiej (województwo lubelskie) dokonali "zaboru w celu przywłaszczenia" tęczowej flagi z symbolem pioruna. Sąd skazał ich za tak zwaną kradzież szczególnie zuchwałą. Nieprawomocne jeszcze wyroki to dla jednego rok więzienia, dla drugiego osiem miesięcy, a dla dwóch - prace społeczne.

tvn24.pl/bialystok/biala-podla

Show more
iPolska.pl

iPolska.pl to instancja dla każdego Polaka, stworzona do rozmów, dyskusji, dowcipów i wysyłania śmiesznych zdjęć z kotami